Kalendarium

PNWTŚRCZPTSOND
  1 2 3 4 5 6
 7 8 910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Strona została zrealizowana dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Kontakt

Babiogórski Park Narodowy
34-222 Zawoja 1403
Współrzędne Dyrekcji Parku: 49.61190N 19.51828E
tel. +48 507 784 217
tel. +48 507 785 514
tel. +48 (33) 877 67 02
fax: +48 (33) 877 55 54
e-mail:
Wystawa Stała tel. +48 503 596 650

NIP 552-171-36-27, Regon 122462192
Numer konta do wpłat:
81 1130 1150 0012 1252 7820 0001
Nasz bank: BGK o/Kraków

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje

Tutaj jesteś: Strona główna / Turystyka / Przewodnicy Beskidzcy posiadający licencję BgPN

Przewodnicy Beskidzcy posiadający licencję BgPN

Lista przewodników beskidzkich posiadających licencję Babiogórskiego Parku Narodowego

Lp. Imię i nazwisko Nr telefonu gdzie znajdziemy przewodnika

  1. Paweł Krzaklewski 504860838
  2. Tomasz Wrona 530724518
  3. Sebastian Kopera 693782195
  4. Michał Kulanek 794423632
  5. Zdzisław Matyja 3221628
  6. Robert Stanek 883421156
  7. Witold Brol 606940293
  8. Monika Matusik 796949336
  9. Dariusz Żelasko 513130554
  10. Andrzej Gudyś 662284310
  11. Justyna Wiechoczek 538102888
  12. Janusz Cepcer 501325496 Andrychów
  13. Maciej Walicki 605187761 Bielsko Biała
  14. Teresa Konieczny 504638278 Bielsko Biała
  15. Piotr Borgosz 604063846 Bielsko Biała
  16. Piotr Marecki 500 265 046 Bochnia
  17. Maciej Rachwalski 502 438 686 Bochnia
  18. Łukasz Polek 696 690 788 Brzesko/Bochnia
  19. Leszek Umiński 602 286 717 Bydgoszcz
  20. Paweł Służałek 693439654 Bytom
  21. Sylwia Jabłońska 661552313 Chabówka
  22. Dominika Marczyńska 509154518 Chorzów
  23. Leszek Wojewodzic 880188772 Chorzów
  24. Marek Mrokwa 606198373 Cieszyn
  25. Katarzyna Hołda 798239832 Ciężkowice/ Kraków
  26. Marzena Smyłła 607974442 Czarków
  27. Remigiusz Pogan 501672775 Dąbrowa Górnicza
  28. Mariusz Miśkiewicz 503321561 Dąbrowa Górnicza
  29. Daniel Obarewicz 794534794 Dąbrowa Górnicza
  30. Tadeusz Pawlik 606980005 Dąbrowa Górnicza
  31. Stefan Becker 503897619 Gliwice
  32. Marek Bazylów 604783022 Gliwice
  33. Michał Skrzypczak 723520160 Gliwice
  34. Małgorzata Pleban 665183000 Głosków
  35. Zbigniew Konopka 695431564 Huba/Nowy Targ
  36. Józef Polok 661553488 Istebna
  37. Lucyna Dziędziel 609502769 Jankowice
  38. Leszek Misiąg 664813997 Jarosław
  39. Andrzej Bajan 608064299 Jarosław
  40. Magdalena Kowal 501542299 Jarosław
  41. Małgorzata Dobosz 665371488 Jarosław
  42. Marta Rychtarczyk 600870867 Jaworki
  43. Tomasz Kania 506847758 Jaworsko
  44. Karolina Kędroń 698702307 Jaworzno
  45. Marek Koba 604434282 Jaworzno
  46. Marek Popielarz 784057019 Jordanów
  47. Robert Zieliński 607369493 Kadcza
  48. Grzegorz Chęciński 502103922 Kamienica
  49. Małgorzata Kiełbasa 600445795 Kamionka Wlk.
  50. Marta Biedak 504786242 Katowice
  51. Krzysztof Bywalec 513944456 Katowice
  52. Dorota Gemander 574197147 Katowice
  53. Roman Sojda 692729822 Katowice
  54. Cezary Mysłowski 796123042 Katowice
  55. Dorota Tyralik 502831517 Katowice
  56. Piotr Ścigała 502 091 298 Katowice
  57. Arkadiusz Imiela 508067570 Chorzów /Katowice
  58. Władysław Mordarski 506847758 Klęczany
  59. Anna Grzybowska 604054329 Kraków/Wieliczka
  60. Kinga Wencel 664681884 Kraków
  61. Katarzyna Urbaniak 607839770 Kraków
  62. Paweł Wróbel 607952977 Kraków
  63. Artur Świeży 122528519 Kraków
  64. Marcin Sondej 665390919 Kraków
  65. Ryszard Makieła 507585180 Kraków
  66. Arkadiusz Głodek 796249824 Kraków
  67. Agata Sierżęga 666924894 Kraków
  68. Sylwia Smela 693304893 Kraków
  69. Michał Gawlik 607440764 Kraków
  70. Monika Olejak 663568089 Kraków
  71. Nikoletta Kula 504725328 Kraków
  72. Adrian Dudziak 798679259 Kraków
  73. Anna Kryszczak 513133447 Kraków
  74. Maciej Wałach 501725459 Kraków
  75. Martin Martinger 889705505 Kraków
  76. Anna Brzeźny 660264381 Kraków
  77. Piotr Rogoziński 609787122 Kraków
  78. Sławomir Nosek 666086447 Kraków
  79. Jacek Kozubek 501590862 Kraków
  80. Katarzyna Niedziela 502330204 Kraków
  81. Maciej Oszal 607582003 Kraków
  82. Jakub Krzak 788828497 Kraków
  83. Bartłomiej Janusz 781355236 Kraków/ Dębica
  84. Adam Fijołek 790766169 Kraków/Bochnia
  85. Sebastian Fijak 784076948 Kraków/Katowice
  86. Tomasz Ciszek 694530189 Kraków/Katowice
  87. Agnieszka Cygan 608516426 Kraków/Tarnów
  88. Katarzyna Malinowska 880977012 Kraków/Zakopane
  89. Łukasz Klima 502729929 Kraków
  90. Monika Mielnikiewicz 691464241 Kraków
  91. Paweł Wróbel 607952977 Kraków
  92. Magdalena Hajduk 693312652 Kraków
  93. Agnieszka Janicka 605102104 Kraków
  94. Jarosław Sołtys 501826926 Kraków
  95. Magdalena Dziama 732005206 Kraków
  96. Łukasz Górecki 886 689 142 Krośnica
  97. Dariusz Bielak 669020100 Limanowa
  98. Łukasz Elżbieciak 692734665 Łachowice
  99. Wiesław Pasko 794751585 Łękawica
  100. Ewa Janakiewicz 605590670 Łódź
  101. Maciej Rakowski 601345676 Łódź
  102. Anna Pochopień 606632375 Maków Podhalański
  103. Zdzisław Teperek 691341188 Maków Podhalański/Grzechynia
  104. Tomasz Kłosok 660981348 Marklowice
  105. Tomasz Skowron 501507687 Mucharz
  106. Stanisław Wierzchowski 517929724 Mysłowice
  107. Bożena Warońska 603699430 Mysłowice
  108. Piotr Rychlewski 606903838 Nowy Sącz
  109. Kazimierz Fyda 794020005 Nowy Sącz
  110. Piotr Mróz 667720210 Nowy Sącz
  111. Piotr Połomski 518913161 Nowy Sącz
  112. Adam Błaszczyk 664942004 Nowy Targ
  113. Adam Jachymiak 664770754 Nowy Targ
  114. Wojciech Sadowicz 519751133 Nowy Targ
  115. Mateusz Skupień 880293450 Nowy Targ
  116. Jakub Bryniarski 600812751 Nowy Targ
  117. Jan Bryniarski 606 522 795 Nowy Targ
  118. Aleksandra Głodkiewicz 608024991 Nowy Targ
  119. Anna Antolak 500708000 Nowy Targ/Kraków
  120. Piotr Jędrzejas 601408248 Olsztyn
  121. Helena Suchodolska 500061468 Orzesze
  122. Mariusz Pietrzak 692332239 Piastów
  123. Daniel Brudny 790771185 Pszczyna
  124. Artur Wojciech 504032040 Pszczyna
  125. Maria Orzechowska - Maćkowiak 793332264 Racibórz
  126. Izabela Lackowska 500116793 Radom
  127. Radosław Szczepanek 694 935 972 Rajcza
  128. Stanisław Witała 505967282 Ruda Śląska
  129. Piotr Polak 608515723 Rybnik
  130. Katarzyna Tomasiak 733409697 Rytro
  131. Łukasz Kuczmarz 509974840 Rzeszów
  132. Michał Organ 880707492 Rzeszów
  133. Daniel Loegler 609094720 Rzeszów
  134. Marek Hallada 604875124 Rzeszów
  135. Miłosz Kościelny 603918404 Rzeszów
  136. Piotr Pyrcz 602811630 Rzeszów
  137. Sylwia Tumiłowicz 511752872 Skawica
  138. Grzegorz Gdesz 691814354 Sosnowiec
  139. Agnieszka Furtacz 511839029 Sosnowiec
  140. Swietłana Koniuszewska 502550705 Sosnowiec
  141. Robert Barów 601881022 Sosnowiec
  142. Andrzej Sproch 694484100 Sromowce Wyżne
  143. Marcin Leśniakiewicz 609036054 Sucha Beskidzka
  144. Teresa Styrczula ? Dyrek 693703294 Szczawnica
  145. Ryszard Hila 693451354 Świdnik
  146. Janusz Foszcz 608027576 Tarnów
  147. Beata Wideł 609549136 Tarnów
  148. Krzysztof Bargiel 697956182 Tokarnia
  149. Katarzyna  Lamparska 692414754 Toruń
  150. Jarosław Bajerski 501292435 Tychy
  151. Waldemar Bielawski 503756146 Tychy
  152. Adrian Zieliński 533509506 Tychy
  153. Krzysztof Kurzyniec 609669975 Wadowice
  154. Grzegorz Kaletka 737309971 Wadowice
  155. Rafał Zaremba 501012796 Wadowice
  156. Bogusław Porzuczek 888898101 Wadowice
  157. Agata Bielecka 788641874 Wadowice
  158. Łukasz Hałat 662770381 Wadowice/Kraków
  159. Ewa Perlińska ? Kobierzyńska 887790452 Warszawa
  160. Bartłomiej Kobierzyński 603252720 Warszawa
  161. Zbigniew Strucki 691944375 Warszawa
  162. Marcin Błoński 782040589 Warszawa
  163. Bogusław Grzybowski 662206553 Wieliczka
  164. Marta Pakulska 698840229 Wilkowyja
  165. Zbigniew Wrzecionko 602425734 Wisła
  166. Przemysław Wróbel 502655749 Wola Radziszowska
  167. Krzysztof Szafraniec 698463595 Wrocław
  168. Piotr Dorkowski 609834703 Zabrze
  169. Marek Turlej 601888412 Zabrze
  170. Janusz Flakowicz 696992339 Zakliczyn/Tarnów
  171. Danuta Sośnicka 98814979 Zawoja
  172. Marcin Marek 510359661 Zawoja
  173. Piotr Wacław 509970999 Zawoja
  174. Irena Denis 501472197 Zawoja
  175. Halina Mikołajczyk 510231518 Zawoja
  176. Tomasz Urbaniec 503077837 Zawoja
  177. Alicja Kwiatosz 502334966 Zawoja/Kraków
  178. Mariusz Zasadziński 505088486 Zawoja
  179. Dariusz Badyla 604 816 029 Żegocina
  180. Dariusz Mazur 664725659 Żory
  181. Mariusz Mazur 503652202 Żory
  182. Leszek Młodzianowski 609678768 Żywiec
  183. Andrzej Ryłko 888761262 Żywiec
  184. Szymon Rochowiak 692342700 Żywiec
  185. Grzegorz Szczepaniak 609517323 Żywiec
  186. Izabela Dyrlaga 886780642 Żywiec/Sucha Beskidzka
Bilety online

Komunikat turystyczny

z dnia 25.11.202

UWAGA! Informujemy, że z dniem 03.10.2022 do 30.11.2022 r. szlak czerwony na odcinku: Polana Krowiarki - Sokolica zostanie zamknięty. Dojście do Sokolicy możliwe będzie przez Górny Płaj (szlak niebieski) i Perć Przyrodników (szlak zielony). Za utrudnienia na szlakach związane z remontem przepraszamy. Z dniem 21 maja 2022 r. do odwołania zostaje otwarta dla ruchu turystycznego Akademicka Perć. Wszystkich wybierających się na Babią Górę prosimy o zachowanie ostrożności na szlakach. W BgPN obowiązuje zakaz wprowadzania psów. Prosimy wszystkich, by zabierali swoje śmieci ze sobą. Prosimy pamiętać również, iż na terenie Parku obowiązuje zakaz lotu dronów. BUS na Krowiarki kursuje od 01.04. do 31.10. 2022 r. z Zawoi Markowej (od poniedziałku do niedzieli) oraz ze Skawicy (od poniedziałku do piątku). Od dnia 1 maja 2020 r. bilety wstępu do Babiogórskiego Parku Narodowego można zakupić również poprzez stronę internetową: bgpn.eparki.pl Bilet zakupiony drogą elektroniczną (bilety są imienne) wraz z dowodem tożsamości należy okazać obsłudze Punktu Informacji Turystycznej i Przyrodniczej przy wejściu na szlak oraz na prośbę Straży Parku. Przypominamy, że bilet także możemy zakupić w Punktach Informacji Turystycznej i Przyrodniczej w Zawoi Markowej, na Polanie Krowiarki i na Przywarówce oraz na Wystawie Stałej BgPN.
więcej

Pogoda

1


Przy Dyrekcji BgPN w Zawoi Barańcowej
Data: 25.11.2022 r.
Godzina: 7.05

Wiatr: słaby
Opad: bez opadu
Pokrywa śnieżna: brak
Widoczność: ograniczona

Kalendarium

PNWTŚRCZPTSOND
  1 2 3 4 5 6
 7 8 910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Strona została zrealizowana dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Kontakt

Babiogórski Park Narodowy
34-222 Zawoja 1403
Współrzędne Dyrekcji Parku: 49.61190N 19.51828E
tel. +48 507 784 217
tel. +48 507 785 514
tel. +48 (33) 877 67 02
fax: +48 (33) 877 55 54
e-mail:
Wystawa Stała tel. +48 503 596 650

NIP 552-171-36-27, Regon 122462192
Numer konta do wpłat:
81 1130 1150 0012 1252 7820 0001
Nasz bank: BGK o/Kraków

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Zapoznaj się z naszą polityką plików cookies i informacją o przetwarzaniu danych osobowych.